Panele standard

Panele z mchu to naturalna świeżość, która bezpowrotnie zrewolucjonizowała branżę dekoracji wnętrz użytkowych oraz przestrzeni publicznych wprowadzając do nich niecodzienne elementy roślinne. Panele z mchu szybko przyjęły się również w branży dekoracji przestrzeni mieszkalnych – znajdują zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.

Zależnie od potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów panele z mchu oferujemy w dwóch wariantach – standard i standard plus.

Panele z mchu w wersji standard

Panele standardowe to wielkopowierzchniowe projekty obejmujące całe ściany, ścianki działowe, przegrody, parawany, itp.

- wykonane z porostu - chrobotek reniferowy
- rozmiary pojedynczych paneli do przykręcania na ścianę: 80 cm x 60 cm
- kolor jasnozielony “apple”
- gęste ułożenie mchu

Panele z mchu w wersji standard plus

- w opcji dodatkowej wykonujemy obrzeża z mchu, listew drewnianych lub aluminiowych

Zielone ściany wykonane z mchu to idealna ozdoba w przestrzeni prywatnej i publicznej. Może stanowić dekorację w przedpokoju, salonie, holu, łazience lub sali konferencyjnej. To ciekawe uzupełnienie aranżacji w stylu skandynawskim, rustykalnym czy industrialnym. Panele roślinne pięknie prezentują się w obiektach SPA, na siłowni, poczekalni zarówno na ścianach, jak i suficie.

Ze względu na swój oryginalny wgląd panele z mchu skupiają na sobie uwagę. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się jako dekoracja stanowisk wystawienniczych oraz różnego rodzaju stosik wystawowych, czy mobilnych punktów sprzedaży. Na specjalne życzenie udostępniamy panele na krótkoterminowy wynajem – na targi, wystawy, eventy.

 

panele z mchu