O nas

Green Mood jest marką polskiej firmy Green Art – założonej 20 lat temu przez architektów krajobrazu z pasji do zieleni oraz piękna natury. W wyniku współpracy z belgijskim partnerem Green Art został wyłącznym dystrybutorem jej produktów na Polskę. Green Mood oferuje zielone ściany, wertykalne ogrody i roślinne dekoracje. Realizowane przez nas projekty łączą estetykę z funkcjonalnością. Naturalne rośliny, których używamy nie tylko zdobią i dodają atrakcyjności wnętrzom, ale także wpływają na dobre samopoczucie oraz wprowadzają unikalny „zielony nastrój”, sprzyjający wyciszeniu i relaksowi.

Green Mood oferuje całkowicie odmienny design roślinny. Założyciel marki – Sadig Alekperov – stworzył nowatorskie projekty do dekoracji wnętrz, które powstają na bazie całkowicie naturalnych roślin, mchów i porostów. Utrwalone w procesie stabilizacji nie wymagają żadnej specjalnej pielęgnacji, dostępu do światła słonecznego, przycinania czy podlewania. Ich piękny wygląd i świeżość tworzą wyjątkowe ozdoby – zielone ściany, roślinne obrazy, naturalne parawany czy mini ogrody, zamknięte w drewnie lub szkle.

Naszą ofertę kierujemy głównie do sektora B2B – restauracji, hoteli, obiektów SPA, firm – wierząc, że oryginalne, naturalne dekoracje to idealny sposób na wyróżnienie swojej działalności.