Nowa odsłona strony internetowej Green Mood

Z przyjemnością zapraszamy na odświeżoną stronę marki, na której w czytelny sposób przedstawiamy naszą ofertę i prezentujemy surowce, z jakich korzystamy tworząc projekty. Wśród zakładek pojawiła się nowość - blog, gdzie będziemy informować o nowinkach z życia firmy, a także inspirować poprzez ciekawe artykuły poradnikowo-eksperckie. Zapraszamy do lektury oraz kontaktu!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz potrzebom dynamicznie zmieniającego się rynku postanowiliśmy odświeżyć stronę internetową i usprawnić jej działanie. Dzięki temu wszystkie niezbędne informacje posegregowane są na odpowiednie zakładki, a sam serwis jest czytelny i instynktowny w obsłudze. Nie mogło zabraknąć opisu poszczególnych materiałów oraz galerii projektów, z wykorzystaniem naszych projektów.

Chcemy na bieżąco dzielić się aktualnymi wydarzeniami, inspirować oraz radzić w temacie dekoracji wnętrz, w szczególności aranżacji roślinnej. Dlatego stworzyliśmy bloga, na którym z przyjemnością podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą.