Blog

Zobacz co u nas
Zielonego

Zieleń w budynkach przestrzeni publicznej - jak ją wkomponować?

Obiekty komercyjne to miejsca przyjęć interesantów, klientów czy partnerów biznesowych. W związku z tym ich wnętrza powinny prezentować się estetycznie i stylowo. Już od wejścia należy zadbać o efektowny wystrój, a w dalszych pomieszczeniach o ciekawą aranżację. Idealnie nadają się do tego dekoracje roślinne, które zachwycą gości już od progu!

Zielone ściany - naturalna dekoracja wnętrz

Współczesne trendy mocno podążają w stronę minimalizmu oraz naturalnych materiałów. Przeżywamy obecnie renesans produktów wykonanych z drewna, betonu czy szkła. We wnętrzach, w których króluje biel, szarość i czerń szybko zaczynamy odczuwać brak koloru. Idealnym rozwiązaniem będzie zielona, roślinna dekoracja.

Zielone ściany to… nie tylko ściany

Zielony, puszysty mech najczęściej kojarzy się z wyeksponowaną ścianą w holu lub na klatce schodowej. Tymczasem z tego naturalnego materiału powstają piękne i wyjątkowe dekoracje, które możemy umieścić na ścianach, podłogach czy półkach. Z mchu wykonujemy obrazy, napisy oraz mniejsze ozdoby, a wszystkie mają na celu wprowadzenie do wnętrz niepowtarzalnego klimatu.

Nowa odsłona strony internetowej Green Mood

Z przyjemnością zapraszamy na odświeżoną stronę marki, na której w czytelny sposób przedstawiamy naszą ofertę i prezentujemy surowce, z jakich korzystamy tworząc projekty. Wśród zakładek pojawiła się nowość - blog, gdzie będziemy informować o nowinkach z życia firmy, a także inspirować poprzez ciekawe artykuły poradnikowo-eksperckie. Zapraszamy do lektury oraz kontaktu!