Obrazy

obraz z mchu

 

Obrazy z mchu to w Polsce wciąż pewnego rodzaju nowość, która zwraca uwagę i zaskakuje. Ze względu na wysokie walory estetyczne oraz oryginalny wygląd dekoracje takie jak obrazy z mchu są najczęściej wykorzystywane we wnętrzach użytkowych - obraz z mchu bardzo dobrze sprawdzi się jako dekoracja biura, sali restauracyjnej, czy hotelowego pokoju. Nie oznacza to jednak, że obraz z mchu nie może być dekoracją do domu lub mieszkania, wręcz przeciwnie. Obrazy z mchu bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych.

Każdy obraz z mchu w naszej ofercie jest wykonany z roślin stabilizowanych. Rośliny stabilizowane są produktami w 100% naturalnymi, jednak ze względu na proces stabilizacji, któremu zostały poddane nie wymagają praktycznie żadnej opieki. Obraz z mchu nie wymaga więc podlewania ani nasłonecznienia. Dzięki temu może stanowić dekorację zarówno w przestrzeni, do której dociera naturalne światło słoneczne, jak i przestrzeni go pozbawionej.

Prawidłowo przeprowadzony proces stabilizacji stanowi gwarancję trwałości produktu. Przy odpowiednich warunkach eksploatacji obraz z mchu stabilizowanego zachowuje świeży wygląd oraz idealny, głęboki kolor nawet do 8 lat. Dodatkowym atutem obrazów z mchu jest ich oryginalny wygląd, który umożliwia pełną swobodę interpretacyjną w kontekście wykorzystania produktu jako elementu dekoracyjnego. Większość obrazów może być wieszana pionowo i poziomo, dzięki czemu pasują do różnego rodzaju wnętrz.